Christianne Ahuis
Interim directeur
directeur@deparachute.nl 
 
Bart van Egmond
Adjunct (vrij)
Leerkracht groep 8 (ma t/m wo)
bvegmond@deparachute.nl
 
Yvonne van der Kooij
Leerkracht groep 1-2a
(di-wo-do-vrij)
yvdkooij@deparachute.nl
 


Gerda van der Hoeven
Leerkracht groep 1-2a(ma)
groep 1-2b (do-vrij)
gvdhoeven@deparachute.nl 
     

 
Mathilda Schouten
Leerkracht groep 1-2b
(ma-di-wo)
Denkklas (do)
mschouten@deparachute.nl
 






Wendy Lucius
Leerkracht groep 1-2c
(ma-do-vrij)
groep 1-2a (1 x per 2 wkn ma)
wlucius@deparachute.nl



 


Betina Venneman
Leerkracht groep 1-2c
(di-wo)
groep 5 (do-vrij)
bvenneman@deparachute.nl  

 

 


Daphne Duijvestein
Leerkracht groep 3 (ma-di-wo)
dduijvestein@deparachute.nl            


Gea Hoogduin
Leerkracht groep 3
(do-vrij)
IB (ma-di-wo)
ghoogduin@deparachute.nl

 


Anita Beukers
Leerkracht groep 4
(ma-di-wo)
abeukers@deparachute.nl

 

Karen Michel
Leerkracht groep 4
(do-vrij)
kmichel@deparachute.nl

 

 
Shacko van der Meij
Leerkracht groep 5
(ma-di-wo)
svdmeij@deparachute.nl


Jaapjan de Back
Leerkracht groep 6
(ma t/m vrij)
jdback@deparachute.nl

 

 
Merel Schotkamp
Leerkracht groep 7
(ma t/m vrij)
mschotkamp@deparachute.nl
           

 
Jennifer Zuydgeest
Leerkracht groep 8
(wo-do-vrij)
Gymnastiek
(groep 3 t/m 8 ma en di)
(groep 1-2 wo 1 x per 2 weken)
jzuydgeest@deparachute.nl

 


Karen Schneider
Congiërge/onderwijsondersteuning
(ma-di-wo-do)
kschneider@deparachute.nl

 
Demi Janson
IB vanaf januari 2023
djanson@deparachute.nl